تبلیغات
Silent Hill - آکیرا یامائوکا علاقه دارد برای «سایلنت هیل» بعدی آهنگسازی کند

در گفتگویی که آقای رایچارد واکر از سایت xbox360achievements.org با آهنگساز افسانه ای سابق سایلنت هیل “آکیرا یامائوکا” داشته، استاد یامائوکا نظرات خود را به طور مختصر در مورد آینده این بازی بیان کرده است:   به ادامه ی مطلب برید...

ریچارد واکر: به عنوان کسی که برای اکثر نسخه های سایلنت هیل آهنگسازی رو انجام داده ای، چه احساسی دارید از اینکه سایلنت هیل به دست استدیو های غربی ساخته می شود؟

یامائوکا: من دوست دارم که توسعه بازی در ژاپن انجام بگیرد، اما چیزی که هم اکنون آشکار است این است که ساخت این فرنچایز به دست غربی ها است و مشخصا کاری از دست ما بر نمی آید.

ریچارد واکر: تا بحال برای کار کردن بر روی سایلنت هیل دلتان تنگ شده است؟

یامائوکا: به این شدتی که شما میگوید نه! اما اگر مجددا کوچکترین فرصتی برای من باشد که برای سایلنت هیل آهنگسازی را انجام دهم، خیلی دوست دارم این کار را انجام دهم.

در ادامه ی این گفتگو استاد یامائوکا ابراز علاقه جالب تری هم کرد.

ریچارد واکر: احتمالا شما منحصرا ققط برای استدیو Grasshopper Manufacture کار نمی کنید، شما می توانید با بازیسازان دیگری که دوست دارید همکاری کنید ؟

یامائوکا: من منحصرا برای سودا۵۱ و استدیو Grasshopper Manufacture کار نمی کنم، بنابراین بله، من با هر بازیسازی که بخواهم می توانم همکاری کنم. اما بازی که واقعا دلم می خواهد برای آن آهنگسازی انجام دهم بازی شبیه به «باران شدید» (Heavy Rain) است و یا با استدیویی اسپانیایی به اسم Tequila Works (سازنده بازی Deadlight) همکاری کنم. من واقعا دوست دارم با اینها همکاری کنم.

آکیرا یامائوکا در سال ۲۰۰۹ از کونامی جدا و به استدیو سودا ۵۱ ملحق شد و بعد از آن در اولین همکاری خود با سودا۵۱، برای بازی سایه دوزخیان (Shadows of the Damned) آهنگسازی را انجام داد. او در حال حاضر نیز همچنان در دیگر بازی های سودا همراه اوست که جدید ترین همکاریشان بازی «Killer is Dead» است.

منبع : dbazi.com


طبقه بندی: اخبار، 
ارسال توسط mehrad
آرشیو مطالب
نظر سنجی
چه مطالبی در وبلاگ را بیشتر میپسندید؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم