تبلیغات
Silent Hill - سایلنت هیل جدید کنسل شد !!!

مرتبه
تاریخ : شنبه 23 دی 1391شرکت بازیسازی  Silicon Knights که ملقب به رهبر جنس بنجل است  و از مسیر های انحرافی سرمایه خود را بدست میاورد در گذشته بازی مانند Xmen :Desteny را  با کمک Activision عرضه کرد که با موفقیت چندانی رو به رو نشد.


اما یکی از عنوان هایی که آنها هیچگاه برای ساخت آن متوقف نشدند The Box نام دارد. حالا بعد از مدتی طولانی اطلاعاتی از این بازی منتشر شده که گویا از ادامه ساخت این بازی سر باز میزند.در واقع این عنوان در کمال ناباوری نام نسخه ی جدید سایلنت هیل بود!!!


یکی از اعضای سابقه Silicon Knights که Stefan Jewinski نام دارد , در پروفایل خود اعلام کرده بود که سبک این بازی Open world -horror بوده  و قرار بود برای کنسول های Xbox 360و Ps3 منتشر شود


حالا سوالی پیش میاید که چرا Konami در رابطه بااین بازی کوچکترین صحبتی نکرده بود؟زیرا Konami اصلا به فکر این عنوان نبوده است!


در عوض , Silicon Knights  کار ساخت بازی را به Sega سپرد  اما این کمپانی نیز  قبول نکرد تا این Ip را بسازد.سپس به ThQ  واگذار شد  که این کمپانی نام بازی را به The Ritualyst در سال 2009 تغییر داد.


آیا Konami حتی به یاد این بازی بوده است؟این همچنان مشکوک است.

از نظر open world بودن همون بهتر که کنسل شد ! چون با گندی که در نسخه ی رگبار زده بودن اینبار دیگه به کل سایلنت هیل رو از بین میبردن! اگه سایلنت هیل دیگه تولید نشه و فقط یک خاطره بمونه خیلی بهتر از اینه که تولید بشه و سایلنت هیل رو بدنام کنه !!


طبقه بندی: درباره ی سری ها،  اخبار،  مطالب دیگر، 
ارسال توسط mehrad
آرشیو مطالب
نظر سنجی
چه مطالبی در وبلاگ را بیشتر میپسندید؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم